Operator asamblare televizoare (Polonia)

Birja.md este o companie de recrutare, selecție și angajare a cetățenilor RM peste hotare. Oferim servicii sigure și legale pentru toți cei care doresc să își asigure un venit stabil. Misiunea noastră este să oferim oamenilor oportunități sigure de angajare și să construim un viitor prosper pentru clienții noștri.

Uzina de producere și asamblare a televizoarelor din Polonia recrutează muncitori!
Ofertă de muncă disponibilă pentru bărbați, femei și cupluri cu și fără experiență.

Plecare cu pașaport biometric (MD).

În atribuțiile de serviciu intră:

  • Asamblarea televizoarelor;
  • Verificarea calității produselor;
  • Împachetarea și depozitarea produsului finit.

Se oferă:
1. Cazare GRATUITĂ - asigurată de angajator
2. Asigurare medicală;
3. Salariul de la 11,60 PLN/oră + bonusuri pentru productivitate și ore lucrate suplimentar.

Contract de muncă absolut GRATUIT, fără comision!

SUNĂ ACUM la numărul de telefon: 022 866 688 și află toate detaliile!

Birja.md — cu noi e mai sigur!

Telefon:  022 866 688

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через