O companie aflată în proces de dezvoltare dinamică,
desfășurînd o activitate stabilă, este în căutare de noi angajați.

Avem nevoie de tineri ambițioși și pasionați, care nu confundă datele din dările de seamă cu rezultatele reale, care nu înlocuiesc vînzările cu acostarea și caretind mereu să persevereze.

Operator 1C

Responsabilitățile postului:
- primirea și prelucrarea comenzilor;
- pregătirea și sortarea documentelor;
- utilizarea programului 1C;
- verificarea existenței tuturor facturilor fiscale eliberate conform registrului.

Cerințe:
- cunoașterea limbii ruse și a limbii de stat;
- experiență într-o poziție similară de cel puțin 1 an;
- cunoștințe de operare PC și de utilizare a programului 1C (Comerț și Depozit);
- experiență în perfectarea facturilor fiscale.

Calități personale:
- răbdare, capacitate înaltă de muncă, responsabilitate, capacitate de autoorganizare, punctualitate.

Oferim:
- program de lucru în ture (prima tură: 08:30-17:30, cu pauza de masă de o oră);
- colectiv unit;
- pachet social integral;
- salariu stabil.

Adresa: Chișinău, str. Mitropolit Petru Movilă, 41A.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hr@ecosanteh.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть