Compania Internațională Iute Credit este mereu în creștere și are nevoie de tine, de cel mai bun dintre care se regăsec la noi !!!

Ofițer Recuperare Creanțe- Chișinău

                 Ofițerii Recuperare Creanțe vor asigura cea mai bună desfășurare a activității
                                               pentru dezvoltarea succesului companiei.

Candidatul ideal:
  • Este cu studii superioare în domeniul economic sau juridic;
  • Are experiență în sectorul financiar-bancar, în colectarea creanțelor, care este un mare avantaj;
  • Deține tehnici de comunicare și negociere;
  • Nu-i lipsește abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;
  • Are excelente aptitudini interpersonale, capacitate de analiză și atitudine pro-activă, rezistență la stres, răbdare, creativitate, căutare continuă de oportunități pentru menținerea și îmbunătățirea relațiilor cu clienții.
Responsabilități principale:
  • Contactează telefonic debitorii cu întârzieri de plată față de termenele stabilite în contract;
  • Negociază planul sau a programul de recuperare a creanțelor;
  • Monitorizează respectarea ințelegerilor contractuale de plată cu debitorii;
  • Raportează stadiul colectării sau recuperării creanțelor din portofoliu;
  • Consilierea clienților și informarea acestora în legatură cu aspectele specifice plăților;
  • Sesizează și investighează suspiciunile de fraudă identificate în activitatea zilnică.
Noi oferim:
  • Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
  • Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
  • Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri + călătorii internaționale;
  • Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.
Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,
 trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть