Muncitor in producția de conducte de aer din tablă zincată | Рабочий на производство воздуховодов из оцинкованной жести

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica.

 Dorințe pentru candidat:

  • Învățământ secundar general
  • Învățământ special (școală profesională, colegiu etc.) - bun venit
  • Experiența într-o poziție similară este binevenită
  • Abilitatea de a citi desene de lucru și desene generale
  • Abilitatea de a lucra cu unelte electrice
  • Dorința de a învăța și de a lucra în echipă, responsabil, flexibil, atent și orientat spre rezultate
  • Fără contraindicații medicale

Sarcini

  • Fabricarea de diverse produse și construcții din tablă (cutii de ventilație, conducte de aer etc.).
  • Verificarea calității produselor finite.
  • Menținerea ordinii la locul de muncă.
  • Efectuarea de lucrări de îndreptare, îndoire, tăiere și forfecare a metalului, realizarea de conexiuni din tablă.

Condiții de muncă

  • Angajare oficială
  • Pachet social complet
  • Condiții de muncă favorabile
  • Luni - vineri de la 8.00 la 17.00 (pauză de prânz de la 12.00 la 13.00)
  • Formare la locul de muncă
  • Se asigură îmbrăcăminte specială, unelte și inventar.
  • Salariu de la 10000 la 25000 de lei.

Требования

  • Общее среднее образование
  • Специальное образование (профессиональная школа, колледж, и др.) – приветствуется
  • Опыт на аналогичной позиции приветствуется
  • Умение читать рабочие чертежи и чертежи общего вида
  • Умение работать с электроинструментом
  • Стремление к обучению и командной работе, ответственность, гибкость, внимательность и ориентированность на результат
  • Отсутствие медицинских противопоказаний

Обязанности

  • Изготовление различных жестяных изделий и конструкций (вентиляционные короба, воздуховоды и т.д.)
  • Проверка качества готовых изделий
  • Поддержание порядка на рабочем месте
  • Проводить выправку, сгиб, резку и рубку металла, выполнить соединение листов

Условия работы

  • Официальное трудоустройство
  • Полный социальный пакет
  • Благоприятные условия труда
  • Понедельник – пятница с 8.00 до 17.00 (12.00 – 13.00 обеденный перерыв)
  • Обучение по месту работы
  • Спецодежда и инструмент обеспечиваются
  • Зарплата от 10000 до 25000 лей.

Așteptăm cu nerăbdare să primim CV-ul dumneavoastră! Candidații fără experiență într-o poziție similară sunt, de asemenea, bineveniți.

0788 6 22 55
E-mail: producere@climate.md
hr@climate.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV