Asistent | ajutor Team-leader

Jooble - #2 platform worldwide

Jooble - platformă de joburi #2 worldwide, prezentă în 67 de țări, lunar este accesată de 80 de milioane de utilizatori în căutarea unui job.

Vino să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Gestionarea bazei de clienți;
  • Dezvoltarea bazei de clienți;
  • Verificarea lucrărilor designerilor;
  • Recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice;

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii ruse și române - nivel avansat;
  • Sociabilitate și energie pozitivă;
  • Dorința de a lucra într-o echipă în creștere;
  • Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj;
  • Dorința de a învăța și spirit tehnic.

Beneficii:

  • Media salarială între 10 000 - 30 000 lei +;
  • Stagiere plătită, cu o durată de 2 luni
  • Instruire din contul companiei;
  • Program de muncă: luni-vineri, orele 8.00 - 17.00;
  • Dezvoltare alături de o gașcă de oameni grozavi, de la care vei avea ce învăța;
  • Un sediu modern amplasat în zona Centru, Chișinău;
  • Echipă prietenoasă și supraveghetori adecvați.

Aplică la job, iar noi te contactăm în cel mai scurt timp!

Expediază-ne CV-ul tău la adresa: hr@aiva.group sau contactează-ne telefonic - 022011275.

E-mail: hr@aiva.group
Telefon: 022011275

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть