Angajăm:

Office Manager

Responsabilități:
• Îndeplinirea variatelor sarcini administrative și de secretariat pentru a asigura buna funcționare a biroului Companiei. Responsabil pentru soluționarea tuturor problemelor administrative;
• Lucrul cu furnizorii pentru achiziționarea bunurilor și serviciilor necesare pentru buna funcționare a oficiului;
• Activitatea de secretariat și gestionarea corespondenței;
• Îndeplinirea rolului de asistent al Directorului Companiei;
• Participarea la organizarea proiectelor și evenimentelor pentru angajați;
• Asigurarea comunicării interne și externe pentru angajați, clienți și alți parteneri ai Companiei;
• Traducerea textelor din limba engleză/ rusă în limba română și invers;
• Îndeplinirea sarcinilor variate în funcție de necesitățile echipei.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiența de muncă în domeniu va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea programelor MS (Word, Excel);
  • Limba maternă – limba română. Cunoașterea bună a limbii engleze (scris și comunicare);
  • Flexibilitate în îndeplinirea sarcinilor diverse;
  • Calități personale: atitudine grijulie și binevoitoare, sociabilitate, onestitate, disciplină, capacitate de a stabili prioritățile, de a planifica și de a respecta termenele, abilitate de a reacționa și a executa rapid deciziile aprobate.

Oferim:

  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii;
  • Salariu decent și competitiv;
  • Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Sediu în centrul orașului Chișinău.

Așteptăm CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: moldova.vacancy@mkcorp.com

Numai candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через