“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre cei mai mari exportatori de produse textile din Republica Moldova, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă:

Office Manager

Responsabilități cheie:

  • Asigurarea eficacității organizaționale prin distribuirea informației în timp util către management și către angajați;
  • Coordonarea tuturor activităților administrative;
  • Comunicarea cu clienții externi: înregistrarea, distribuirea, arhivarea corespondenței de intrare/ieșire; recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
  • Evidența și gestionarea mijloacelor fixe și obiectelor de mică valoarea procurate în scopuri administrative;
  • Organizarea spațiilor de lucru în birou: asigurarea funcționalității dispozitivelor tehnice, mentenanța și grija bunei exploatări a sălii de ședințe; pregătirea locurilor de muncă pentru noii angajați;
  • Evidența globală a timpului de muncă și de odihnă a angajaților din biroul Chișinău;
  • Evidența documentară a cheltuielilor de reprezentanță și administrative;
  • Înregistrarea contractelor administrative (chirie, locațiune, procurări), verificarea și introducerea contractelor în registrul electronic;
  • Documentarea utilizării parcului de mașini: procurarea, completarea și prezentarea în contabilitate a foilor de parcurs.

Cerințe:

  • Experiența într-o funcție similară este binevenită, dar nu obligatorie;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse, engleze la nivel avansat;
  • Abilități bune de comunicare scrisă si verbală;
  • Abilități de organizare și planificare, setare priorități;
  • Atenție la detalii și prezență agreabilă;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office).

Noi oferim:

  • Salariul oficial, incl. pachet social complet;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră;
  • Un mediu de lucru respectuos într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău.

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV cu o poză recentă pe adresa, ina.burciu@misotextile.com  pînă pe data de 31.03.2019.

Indicați în subiectul mesajului denumirea funcției.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть