Compania SC “Basadoro Agroteh” SRL, dealer exclusiv in Republica Moldova a producătorilor europeni de mașini agricole: ARGO TRACTORS S.p.A.(LANDINI, McCORMICK, VALPADANA), KUHN, etc., anunță recrutarea la postul vacant de:

Office Manager

Responsabilități:
• Asigurarea îndeplinirii activităților zilnice de secretariat.
• Preluarea și redirecționarea corespondenței de intrare și apelurilor telefonice.
• Asigurarea protocolului în cadrul vizitelor clienților și partenerilor.
• Executarea sarcinilor conducătorului.

Cerințe:
• Studii superioare.
• Atitudine și devotament față de companie.
• Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză.
• Cunoștințe de operare calculator: MS Office (Excel, Word, Outlook).
• Orientare spre rezultat.
• Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, rezistentă la stres, cu spirit de echipă.
• Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj.

Condiții:
• Grafic de lucru – 8.00 – 17.00, luni – vineri.
• Salariu competitiv.
• Angajare oficială. Pachet social complet.
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Candidații interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV la adresa de email: hr@basadoro.md   sau la numărul de fax 0 (248) 58 090. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

E-mail: hr@basadoro.md
Fax: 0 (248) 58 090

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть