Șofer (categoria B,C)

Term.md își mărește echipa:

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul livrărilor reprezintă un avantaj.
  • Permis de conducere categoriile B și C în vigoare.
  • Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor.
  • Responsabilitate și atenție la detalii

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv și beneficii adiționale.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

Responsabilități:

  • Livrarea în timp util a produselor către clienți conform rutelor stabilite.
  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod sigur și eficient.
  • Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legislației în vigoare.
  • Menținerea vehiculului în stare bună de funcționare și curățenie.
  • Interacțiunea respectuoasă cu clienții și furnizorii.

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email info@term.md sau să ne contactezi la numărul 068189850.

Email: info@term.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть