ICS "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă post vacant de:

Office Manager/Recepționist

Responsabilităţi:
- Mentenanța birourilor și a sălii de sport a companiei: furnizarea lor cu consumabile, relații cu furnizorii;
- Mentenanța curățeniei in birouri, aranjamente de ordin logistic pentru sedințe;
- Responsabil de cantina companiei, inclusiv și relatii cu compania de prestare a serviciilor de catering;
- Responsabil de recepția, prelucrarea și distribuirea informației - apeluri telefonice, coordonarea corespondenței, emailurilor și a facturilor;
- Participarea în proiectele sociale ale companiei;
- Întocmirea rapoartelor legate cu activitațile sus mentionate;
- Participarea în organizarea evenimentelor corporative.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau student;
- Româna și rusa - fluent; engleza - nivel începător;
- Cunostinte bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL;
- Rigurozitate, responsablitate si atitudine diplomatică;
- Abilitati de organizare si comunicare;
- Proactivitate, orientare spre rezultat;
- Experienta anterioara de lucru nu este obligatorie.

Se oferă:
- Salariu competitiv;
- Întreg pachet social;
- Telefon de serviciu;
- O excelentă oportunitate de carieră şi integrare în echipa unei companii leader de piaţă.

Persoanele interesate ce corespund cerințelor indicate sunt rugate să expedieze CV-ul si scrisoarea de intenţie la adresa de e-mail: hr@orbico.md  , cu indicarea postului “Office Manager”.
Vor fi contactati doar candidatii selectati in baza CV-urilor.

E-mail: hr@orbico.md

068898802

facebook: Orbico Moldova

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть