Office manager - Double Case

Angajăm:

Descrierea postului:

  • Asigura suport in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare;
  • Mentine relatiile cu partenerii si membrii companiei;
  • Gestioneaza documentele si informatiile care intra si ies din companie, urmarirea sarcinilor si termenelor impuse.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta in domeniul reprezinta un avantaj;
  • Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii;
  • Cunoastinte de opearare PC;
  • Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii.

Oferta Companiei:

  • Un pachet salarial atractiv;
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă;
  • Angajare oficiala cu pachetul de munca inclus.

CV poate fi transmis pe adresa de е-mail: jobcvchisinau@gmail.com.
Telefon: 062187871

E-mail: jobcvchisinau@gmail.com
062187871

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть