Office Manager / Asistent Executiv

Compania DiazTech este în căutarea unei colege în funcţie de:

Responsabilităţi:
- Gestionarea corespondenţei şi apelurilor telefonice în cadrul companiei
- Redactarea documentelor şi expedierea scrisorilor de intrare, ieşire
- Activităţi ce ţin de administrarea şi organizarea lucrului în oficiu
- Asigurarea lunar a necesarului de birotică în cadrul comapniei
- Întâlnirea, redrecţionarea şi deservirea a oaspeţilor

Cerinţe:
- Studii Superioare
- Abilități de operare la PC: Word, Excel, PowerPoint
- Vorbirea fluentă a limbilor rusă și română, engleză - nivel intermediar
- Experienţă de muncă în domeniu reprezintă un avantaj
- Orientare spre rezultat şi atenţie la detalii
- Persoană comunicabilă, energică, responsabilă

Beneficii:
- Salariu atractiv + bonusuri în funcție de performanțe
- Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă
- Stabilitate şi oportunitatea de creştere profesională
- Program de lucru Luni – Vineri de la 9-00 / 17-30

* Locaţia companiei DiazTech or. Străşeni str. Şoşeaua Chişinăului 16

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: Corina.juncu@diazchim.md
Vor fi contactate doar persoanele ce corespund cerinţelor menţionate în anunţ, succese!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через