Asamblor ferestre PVC si Aluminiu

Fiind în proces de dezvoltare continuă , compania noastră anuntă deschiderea urmatoarelor posturi:

Oferim:

  • post de muncă în cadrul companii cu o experiența de peste 18 ani in producție și comerț pe piața tâmplăriei din PVC si ALUMINIU;
  • Pentru INCEPĂTORI - oferim școlarizare si  instruire folosind metode și instrumente moderne;
  • loc de muncă modern bine plasat;
  • un colectiv unit si deschis;
  • pachet social complet;
  • salariu motivant;
  • dotare tehnico-materială la cel mai înalt nivel;
  • școlarizare prin metode si instrumente moderne;
  • program de lucru: 5 zile lucrătoare pe săptămână, de la 08.30 până la 18.00.

Cerințe către candidați:

  • responsabilitate, punctualitate, dorință de a învață ,de a se dezvolta, de a creste financiar;
  • este binevenită experiență în domeniul montării a tâmplăriei din PVC și aluminiu și/sau în industria construcțiilor;
  • bune abilități tehnice si inginerești
  • abilitatea de gestionare a proiectelor in derulare a companiei;
  • avantaj deținerea permisului de conducere pentru categoria ”B” și experiență în conducerea autovehiculului.

Responsabilități:

  • instalare tâmplărie PVC și aluminiu la nivel de calitate superioară;
  • respectarea cerințelor tehnice și tehnologice a procesului de instalare;
  • planificarea procesului de instalare și desfășurare a lucrărilor.

Celor interesați de acest post ,rugăm să ne comunicați la adresa - info@alcores.md sau pe mobil 060001748.

E-mail: info@alcores.md
Telefon: 060001748

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть