Compania națională de distribuție
angajează:

Merchandiser supermarketuri

Cerințe față de candidați:
- experiența în domeniul vînzării de produse alimentare și produse pentru igiena personală de cel puțin 1 an;
- cunoștințe de operare PC (MS Office, Internet);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- spirit de inițiativă;
- creativitate;
- perseverență;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra independent, cît și în echipă.

Responsabilitățile postului:
- monitorizarea expunerii mărfurilor la magazine și supermarketuri;
- controlul exigenței sortimentului de mărfuri;
- colectarea cererilor și îndeplinirea planurilor de vînzări;
- atingerea scopurilor și sarcinilor propuse.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru full time (08:30-17:30, de luni pînă vineri);
- salariu stabil (se va discuta în cadrul interviului) + bonusuri;
- pachet social;
- oportunități de creștere profesională și avansare în carieră;
- acces la rețeaua de telefonie mobilă corporativă.

Expediați CV-ul la adresa electronică: office@diatest-med.md

Specificați în subiectul mesajului postul vacant pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через