Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă post vacant:

Merchandiser în departamentul de Vânzări, Chișinău

Descrierea postului:

  • Verificarea aranjării produselor în raft în scopul unei bune prezentări a mărfii și plasări promoționale
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselor
  • Să controleze existența etichetelor de preț la raft pentru fiecare produs în parte
  • Să urmărească stocul optim de marfă
  • Să asigure aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei evitand situațiile “fără stoc” sau “suprastoc”.

Cerinţe:

  • Studii medii (finalizate)
  • Atenție la detalii, creativitate, abilități de comunicare înalte
  • Dorința și capacitatea de a învăța
  • Disponibilitate pentru munca de teren
  • Program de munca: full-time
  • Nu este obligatorie experiența anterioară de lucru

Oferim:

  • Salariu competitiv plus bonus de performanță
  • Pachet social întreg
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă
  • Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul cu indicarea postului «Merchandiser» la adresa de e-mail: hr@orbico.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-urilor.

hr@orbico.md

068898802

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть