Merceolog/ Товаровед (mun. Chisinau-Telecentru)

Compania Fidesco - (retea de supermarkete) angajeaza!!!

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră.

Responsabilităţi:
• Efectuarea comenzilor de marfa catre furnizori.
• Supravegheaza livrarea la timp in magazin a produselor comandate si a calitatii lor.
• Analizeaza cererea cumparatorilor.
• Asigura existenta permanenta a marfurilor in vinzare.

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii superioare (merceologie).
• Abilităţi de comunicare, organizare, responsabilitate.

Oferim:
- Grafic-LV (7 ORE), S (5 ORE)
- Salariu competitiv.
- Pachet social deplin.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md        cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul Telefon R.U: (022) 253-752, 078168168

E-mail: hr@fidesco.md
Telefon: (022) 253-752, 078168168

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через