Merceolog (or. Ștefan Vodă)

ROGOB te provoacă la un nou job!

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Merceolog, în magazinul specializat din or. Ștefan Vodă.

responsabilităţile tale:

  • întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor;
  • primeşte şi verifică marfa livrată de furnizor;
  • compară, sortează şi verifică marfa;
  • participă la descărcarea și încărcarea mărfii la necesitate;
  • depozitează și eliberează marfa din depozit;
  • ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse;
  • urmăreşte rafturile şi asigură încărcarea lor cu marfă în funcţie de vânzare;
  • urmăreşte şi verifică termenii de valabilitate a mărfurilor expuse în vânzare;
  • asigură adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
  • urmăreşte şi coordonează aplicarea etichetelor în funcţie de preţul nou stabilit;
  • asigură igiena depozitelor, rafturilor, sălii în general.

ce aşteptăm:

  • studii: superioare /medii speciale;
  • cunoaşterea programei Universal Accounting (avantaj);
  • cunoaşterea calculatorului, aparatelor de casă;
  • cunoştinţe în domeniul vânzărilor şi merceologiei;
  • experienţă în domeniul vânzărilor şi administrării - minim 1 an;
  • abilităţi de organizare, administrare şi negociere;
  • responsabilitate, onestitate.

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • echipă prietenoasă;
  • mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 300 433 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 300 433

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть