Manager control calitate | Менеджер по контролю качества

Cerințe față de candidat:

  • Experiență de muncă ca specialist în secția relații cu clienții/reclamații de la 2 ani (asistență pentru magazine online, call center, secția reclamații);
  • Cunoaștere excelentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe bune de operare a computerului (Word, Excel - nivel înalt, docs.google).

Ce trebuie să faceți:

  • Monitorizarea respectării business proceselor ale subdiviziunilor companiei;
  • Realizarea unei evaluări a satisfacției clienților conform nivelului de deservire;
  • Monitorizarea acțiunilor privind reclamațiile primite;
  • Introducerea datelor privind controlul calității în CRM și prezentarea dărilor de seamă.

Condiții:

  • Achităm costul stagiului Dvs. de formare, instruim și oferim un mentor încă din primele zile de muncă;
  • O echipă prietenoasă și dinamică, formată din persoane cu aceleași opinii;
  • Orientare adecvată și profesională;
  • Garantăm o perfecționare constantă a competențelor, ceea ce va contribui la creșterea financiară și dezvoltarea carierei;
  • O bibliotecă corporativă;
  • Un birou modern ușor accesibil: o cantină agreabilă, zone confortabile de relaxare, locuri de muncă bine echipate;
  • Condiții speciale pentru achiziționarea sistemelor de securitate pentru angajații companiei.

Dacă abilitățile Dvs. corespund cerințelor noastre, ne vom bucura să vă vedem în echipa noastră!

Expediați CV-ul Dvs. la: hr@sequritygroup.md.

Abonați-vă la canalul nostru de Telegram pentru a fi la curent cu toate locurile noastre de muncă curente: https://t.me/sequrity_recruting!

Требования к кандидату:

  • Опыт работы специалистом в отделе обслуживания клиентов/работы с жалобами от 2 лет (поддержка интернет-магазинов, колл-центр, отдел жалоб);
  • Отличное знание румынского и русского языков;
  • Хорошее владение компьютером (Word, Excel - на высоком уровне, docs.google).

Обязанности:

  • Мониторинг соблюдения бизнес-процессов подразделений компании;
  • Проведение оценки удовлетворенности клиентов в соответствии с уровнем обслуживания;
  • Мониторинг действий по полученным жалобам;
  • Ввод данных о контроле качества в CRM и подготовка отчетов.

Условия:

  • Оплата расходов на ваше обучение, обучение и наставничество с первых рабочих дней;
  • Дружелюбная и динамичная команда единомышленников;
  • Подходящее и профессиональное руководство;
  • Гарантированное постоянное развитие навыков, что способствует финансовому росту и карьерному развитию;
  • Корпоративная библиотека;
  • Современный офис с удобной столовой, комфортными зонами отдыха и хорошо оборудованными рабочими местами;
  • Специальные условия для приобретения систем безопасности для сотрудников компании.

Если ваши навыки соответствуют нашим требованиям, мы будем рады видеть вас в нашей команде!

Отправьте свое резюме на: hr@sequritygroup.md.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

E-mail: hr@sequritygroup.md
079 770 297

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV