Manager vanzari B2B / Менеджер по продажам B2B

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica.

Oferta noastră:

  • Sarcini interesante
  • Sistem de plată: salariu + bonus (puteți influența singur nivelul venitului dumneavoastră)
  • Atmosferă de lucru dinamică și plăcută
  • Formare și dezvoltare profesională într-o companie modernă și prosperă
  • Proiecte interesante, unice, de anvergură
  • Evenimente corporative și cadouri atât pentru angajați, cât și pentru copiii acestora
  • Birou în centrul orașului

Ce trebuie să faci:

  • Să cauți potențiali clienți (cold lead generation) - să lucrezi pe teren, pe internet și la telefon
  • Căutați contacte ale potențialilor clienți
  • Primul contact cu un potențial client

Cerințe minime:

  • Studii superioare sau medii de specialitate tehnică (eventual nefinalizate - student)
  • Cunoașterea fluentă a limbilor străine: română, rusă
  • Abilități puternice de comunicare

Наше предложение:

  • интересные задачи
  • система оплаты: оклад+ бонус (на уровень твоего дохода ты сможешь влиять сам)
  • динамичная и приятная рабочая атмосфера
  • обучение и карьерное продвижение в современной и процветающей компании
  • интересные, уникальные, крупные проекты
  • корпоративные мероприятия и подарки, как работникам, так и их детишкам
  • офис в самом центре города
  • work-life баланс

Что нужно делать:

  • поиск потенциальных клиентов (холодная лидогенерация) - работа в поле, интернете и по телефону
  • поиск контактов потенциальных клиентов
  • первый контакт с потенциальным клиентом

Минимальные требования:

  • высшее или среднее специальное техническое образование (возможно неоконченное - студент)
  • свободное владение языками: румынский, русский
  • сильные коммуникативные навыки

E-mail: hr@climate.md
022 212-262
www.ditrade.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV