Непрерывно развивающаяся компания объявляет конкурс на замещение вакантной должности:

Менеджер по закупкам

Aria de responsabilități:
- Managementul relaţiilor cu furnizorii: solicitare oferte, negociere condiţii de colaborare (preţuri, termene de plata, limite de credit).
- Prin analiza vînzărilor pe grupe de produse și formarea comenzilor la furnizor asigură stocul necesar de marfă pentru o bună funcţionare a activităţii firmei;
- Colaborează cu departamentul comercial şi marketing în vederea formării ofertelor speciale şi promoţiilor;
- Colaborează cu departamentul marketing pentru a obţine de la furnizori suport de marketing şi promovare (imagini produse, specificaţii tehnice şi comerciale, cataloage şi broşuri, suveniristică);
- Colaborează cu managerul logistică referitor la relațiile cu transportatorii: condițiile, prețurile și termenele de livrare.

Cerințe:
- Fluență în limbile română, engleză și rusă;
- Studii superioare economice sau tehnice;
- Experiență pe poziție similară în companie cu activitate de vînzări angro și/sau retail;
- Abilități de lucru în aplicațiile de bază MS Office;
- Abilități de lucru PC.

Va reprezenta avantaj:
- Experiență în domeniul instalații de încălzire, industrie, irigații;
- Experiență de lucru în aplicația 1C.

Oferim:
- Salariu atractiv şi pachet social complet;
- Condiții atractive de muncă – sediu modern, birou spațios, colectiv tînăr.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile (foto obligatoriu) la adresa info@hydrosystems.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через