Vanzător-casier, Botanica

Anunțăm următorul post vacant:

Suntem în căutarea unei persoane prietenoase, proactive și orientate către clienți pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Vânzător-Casier în magazinul Mamico, specializat în produse pentru copii și părinți. Dacă sunteți dornici să creați experiențe pozitive pentru clienți, aveți abilități bune de comunicare și doriți să faceți parte dintr-un mediu dinamic, vă invităm să aplicați pentru acest rol.

Responsabilități:

  • Deservirea clienților la casa de marcat cu amabilitate și profesionalism.
  • Încasarea plăților pentru produsele vândute și oferirea de rest.
  • Oferirea asistenței în alegerea produselor și răspunsul la întrebări ale clienților.
  • Asigurarea faptului că zona caselor de marcat este curată și ordonată.
  • Intâmpinarea clienților în magazin și oferirea de informații despre promoții și produsele disponibile.
  • Interacțiunea prietenoasă și eficientă cu clienții pentru a asigura o experiență de cumpărături plăcută.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și dorința de a interacționa cu clienții.
  • Experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau în serviciul clienți reprezintă un avantaj.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie în gestionarea tranzacțiilor.
  • Abilități de gestionare a situațiilor tensionate și de rezolvare a problemelor.
  • Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitatea pentru a lucra în weekend și în zilele de sărbătoare.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Reduceri la produsele din magazin
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și prietenoasă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Training și instruire pentru a vă dezvolta abilitățile necesare pentru rol.

Dacă sunteți motivat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la experiența clienților noștri, vă rugăm să trimiteți CV-ul sau o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email ana.n@mamico.md.

Așteptăm cu entuziasm să vă cunoaștem!

E-mail: ana.n@mamico.md
Telefon: 069046704
Web: www.mamico.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть