Manager vânzări de la 25000 lei | Менеджер по продажам

Compania oferă:

  • Salariu motivant (fix + % din vânzări) 25000 lei brut;
  • Tichete de masă;
  • Automobil de serviciu, tabletă PC, telefonie mobilă;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist.

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților comerciale cu clienții Companiei;
  • Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți;
  • Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor și plasarea comenzilor;
  • Monitorizarea achitării datoriilor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice / vânzări;
  • Experiență de cel puțin 2 ani în domeniu;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an);
  • Abilități de a conduce mașina cu o cutie de viteză mecanică;
  • Dorinţă de a învăţa de la specialişti din domeniu.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.

Află mai multe detalii despre noi aici:
www.profmet.md

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075, 079947888

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть