Medic/Nutriționist

Vrei să faci parte din echipa Sport Park?

Anunţăm loc vacant

Cerințe:
⦁ Studii medicale superioare;
⦁ Cunoașterea limbilor română și rusă;
⦁ Experiență de activitate în domeniul fitness-ului este un avantaj;
⦁ Punctualitate, disciplină, responsabilitate, dorință de creștere profesională;
⦁ Abilități bune de comunicare, capacitate de lucru în echipă

Responsabilități:
⦁ Efectuarea anamnezei medicale și a evaluărilor corporale;
⦁ Acordarea la necesitate a primului ajutor medical;
⦁ Promovarea serviciilor clubului;
⦁ Oferirea recomandărilor individuale privind regimul alimentar, tipul de activitate fizică și nivelul de efort fizic admisibil pentru clienți;
⦁ Organizarea seminarelor și trainingurilor tematice întru promovarea modului sănătos de viață;
⦁ Lucru cu documentația

Condiții de lucru:
⦁ Salariu motivant;
⦁ Angajare oficială;
⦁ Posibilitatea de a beneficia gratuit de serviciile clubului fitness;

Persoanele interesate rugăm să expedieze CV- ul cu fotografia inclusa (obligatoriu), la adresa de e-mail: office@sportpark.md

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Ne vedem la SportPark!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть