Vrei să faci parte dintr-un colectiv de profesioniști și plin de succese? Compania BB-Dializa proiectul de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, te invită să faci parte din echipă!

Medic Nefrolog, Urolog sau (Reanimatolog, Internist, Pediatru) or. Cahul

"BB Dializă" SRL,  proiect de parteneriat public privat pentru servicii de dializă, în continuă dezvoltare, angajează Medic specialist Nefrolog, Urolog sau (Medic Internist, Pediatru, Reanimatolog- cu competență în dializă) pentru Centru de Dializă din or. Cahul.

Cerințe:
- studii superioare complete; rezidențiat, /internatura/ secundariat în specialitate Nefrologie, Urologie sau (Internist, Pediatru, Reanimatolog- cu competență în dializă)
- experiență pozitivă pe specialitate
- categorie preferabil superioară - obligatoriu valabilă
- persoană competitivă, responsabilă, flexibilă, comunicativă,
- cunoașterea fluentă a limbii române, ruse
- cunoșterea calculatorului

Responsabilități principale:
- Asigurarea procesului de diagnostic şi tratament al pacienţilor cu insuficienţa renală cronică terminală tratată prin diferite metode de substituţie a funcţiei renale;
- Asigurarea controlului adecvat asupra stării pacientului (ex. examenul obiectiv, măsurarea tensiunii arteriale şi pulsului etc. ) pe parcursul şedinţei de dializă şi în timpul aflării pacientului în sală de tratament;
- Contribuţie la fluxul documentar al unităţii de dializă în conformitate cu cerinţele Angajatorului şi prevederile legislaţiei naţionale, etc...

Oferim:
- Angajre oficială, salariu atractiv
- instriure/ stagiere profesională la necesitate cursurile "competență în dializă"
- condiții de muncă ultramoderne
- posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale

CV-urile se recepţionează la adresa hr@dializa.md  tel;060818885

E-mail: hr@dializa.md
Telefon: 060818885

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть