Compania "Dixi Media" anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Media manager publicitate la radio

Responsabilități:
• Căutarea și atragerea de agenți publicitari;
• Crearea și menținerea bazei de date a agenților publicitari;
• Planificarea, organizarea și coordonarea lucrărilor de desfășurare a campaniilor publicitare;
• Desfășurarea prezentării oportunităților de publicitate la radio
pentru potențialii clienți;
• Elaborarea și aprobarea listelor de prețuri;
• Formarea și acordarea asistenței împreună cu managerul financiar la încheierea contractului de vînzări a spațiilor publicitare;
• Coordonarea lucrărilor de plasare a publicității la radio;
• Planificarea media.

Cerințe:
• Experiență în domeniul media;
• Studii în domeniul marketingului;
• Buna cunoștere a limbilor română, engleză și rusă;

Program de lucru: zi deplină
Salarizare decentă, condiții de muncă plăcute.

Rugăm, candidații interesați să expedieze CV-ul cu indicarea funcției la adresa: aliona.lujanscaia@dixi.md

Doar candidații selectați vor fi învitați la interviu.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть