Angajăm:

Mecanic (România)

Pentru locația noastră din Rădăuți, România!

Cerințele noastre:
• Studii medii cu calificare în domeniu
• Experiența la alte locuri de muncă poate constitui un avantaj
• Cunoștințe bune de utilizare PC (pot constitui un avantaj)
• Capacitate de lucru în echipă
• Disponibilitate de a lucra in schimburi

Responsabilități:
• Verificarea periodică a stării tehnice a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
• Desfășurarea activităților de întreținere si reparații a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
• Efectuarea lucrărilor de prelucrări prin așchiere, confecții metalice și montaj a instalațiilor și echipamentelor
• Asigurarea ordinii și curățeniei în atelierele mecanice

Oferim:
• Salariu atractiv
• Cazare
• Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
• Inducție și instruire specifică
• Asigurare de sănătate privată
• Alte beneficii : abonamente săli fitness, fotbal, tenis de câmp, alte activități sportive
• Asigurăm transportul gratuit domiciliu – locul de muncă dus – întors.

Puteţi aplica online accesând: www.egger.com/jobs
sau prin e-mail la adresa: recrutare.ro@egger.com
Persoana de contact este: Dna Iuliana Kozminciuc
Telefon: +40 372 4 38141

E-mail: recrutare.ro@egger.com
Web: www.egger.com/jobs

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть