Mecanic Mentenanta

Fujikura Automotive MLD este Lider Mondial în domeniul Automotive -  de producere a cablajelor auto, cu sediul principal în Japonia. Activează pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016.

Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajează:

Responsabilitati:

- Participa la activitatea de exploatare și întreținere a instalațiilor și echipamentelor electrice din fabrică;
- Execută lucrări de supraveghere şi control a instalaţiilor şi echipamentelor electrice;
- Execută manevre în instalaţiile electrice;
- Participă la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de măsura și control;
- Participă la revizii şi lucrări de mentenanţă preventiva.

Cerinte:

- diploma de absolvire studii medii-electrician, electromecanic, electrotehnica;
- cunostinte de utilizare PC: MS Office;

- disponibilitate pentru lucrul in schimburi.

Oferim:
  • Angajare oficiala cu pachet social inclus;
  • Loc de muncă stabil și de lungă durată, cu perspectivă de creștere profesională;
  • Conditii de muncă la standardele europene;
  • Transport gratuit.

Asteptam CV-ul Dumneavoastra pe adresa   chisinau.recruting@eu.fujikura.com

E-mail: chisinau.recruting@eu.fujikura.com
Telefon: 076711306 sau 076711181

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть