Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează în cadrul Departamentului comercial:

Marketolog

Descrierea postului:
- Dezvoltă, coordonează și implimentează programe de diseminare a informației pentru a promova imaginea și produsele companiei;
- Elaborează, coordonează strategia și campaniile de marketing a companiei;
- Dezvoltă oportunitățile de piață pentru produsele noi ale companiei cât și a celor existente;
- Planifică, coordonează, gestionează și monitorizează bugetul destinat departamentului marketing și promovare;
- Promovarea brand-ului si cresterea vânzarilor stabilite conform planului;
- Identificarea celor mai eficiente metode de promovare și implimentarea lor;
- Monitorizarea, actualizarea în cadrul programului de evidență contabilă 1C a operațiunilor aferente domeniului de marketing;
- Elaborarea și coordonarea cu responsabilii companiei, procedurile aferente domeniului de marketing;
- Elaborarea întregului pachet documentar, necesar a fi întocmit de către responsabilii din cadrul departamentului marketing(rapoarte, note, planuri și etc);
- Alte acțiuni necesare a fi organizate întru buna funcționare al departamentului marketing și promovare din cadrul companiei.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare de profil economic la specialitatea: marketing și altele relevante. Studiile de masterat în domeniul marketingului vor constitui avantaj;
- Cunoașterea metodelor și bunelor practici aplicabile domeniului de marketing;
- Cunoașterea avansată a limbilor: română, rusă la nivel avansat, engleza - nivel mediu;
- Experiență în domeniul marketingului - cel puțin 2 ani;
- Creativitate, analiză, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți a obiectivelor planului de marketing;
- Permis de conducere categoria:B;

Oferta:
- Program de lucru: Luni-Vineri de la 8:30-17:30;
- Angajareconform prevederilor legislative relevante;
- Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului;

Persoanele înteresate de prezenta ofertă, sunt rugate să expedieze CV-ul actualizat însoțit cu o scrisoare de intenție pe adresa de e-mail: office@nivalli.md  cu mențiunea “Marketolog“.

Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L are statut de operator al datelor cu caracter personal, înregistrat la Centrul Național pentru Protecția Datelor cu Caracter Personal sub nr.0001633-002, în temeiul prevederilor Legii RM nr.133 din din 08.07.2011 privind protecţia datelor cu caracter personal. În temeiul prevederilor Legii menționate, candidații expediind CV-urile, scrisorile de intenție, scrisorile de recomandare, sau alte acte prin care se manifestă voința de a se angaja în cadrul Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L își exprimă consimțământul ca Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L să prelucreze datele primite în scopul analizei candidatului pentru poziția solicitată. În temeiul celor menționate Combinatul de Carne "Nivali-Prod"S.R.L garantează confidențialitatea datelor primite, conform prevederilor legislative de rigoare.

office@nivalli.md

Telefon:068686498

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть