Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Marketing Manager pentru un prestigios complex hotelier aflat în inima Chișinăului.

Marketing manager

Oferim:
- Angajare oficială
- Salariu: 10 000 MDL
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00
- Instruire continuă
- Oficiul situat în centrul orașului
- Atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă

Responsabilități principale:
- Crearea strategiei de marketing pentru hotel și restaurant
- Elaborarea bugetului anual
- Organizarea şi promovarea evenimentelor
- Actualizarea paginii web, editarea și difuzarea newsletter-urilor tipărite și electronice
- Promovarea complexului prin intermediul canalelor online și măsurarea eficienței acestora

Cerinţele companiei:
- Studii superioare în marketing
- Experiență de cel puțin un an în domeniu similar
- Cunoașterea pachetului MS Office
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Телефон: +373 68695904

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть