Una din cele mai mari companii de distribuire a veselei angajează :

Marketing Manager

Responsabilitati:
- Participarea la elaborarea si aplicarea strategiei de marketing a Companiei.
- Planificarea, organizarea si desfasurarea activitatilor de marketing, promotii publicitare, promotii PR si analiza eficienta acestora
- Organizarea unor activitati pentru a promova si a consolida imaginea companiei prin intermediul site-ului companiei, al retelelor sociale (Facebook), prin promotii PR si alte metode de promovare.
- Analiza pietei si a concurentei
- Organizarea si intreprinderea unor cercetari de marketing
- Redactarea articolelor, stirilor si textelor ce vizeaza materialele promotionale.

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul marketingului
- Cunoasterea limbii ruse și română, engleza ar fi un avantaj.
-1-2 ani de experienta intr-o functie similara
- Competenta de a purta negocieri.
- Prezenta competentelor in realizarea activitatilor de marketing
- Abilitati de comunicare, responsabilitate, spirit organizat, creativitate si capacitatea de a învăța rapid.

Conditii:
- Salariu stabil;
- Intreg pachetul social.
- Un colectiv tânăr și prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice CV-ul cu o fotografie si scrisorile de recomandare (daca dispuneti de aceasta).

Aplicati CV-ul, specificand in linia de subiect locul de munca dorit, la adresa de e-mail: konkurs.HR@yandex.ru

Aplicati CV-ul, specificand in linia de subiect locul de munca dorit, la adresa de e-mail: konkurs.HR@yandex.ru

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть