Fabrica de mobilă moale angajează:

Manager

Angajăm manager de vânzări în cadrul unei fabrici autohtone de mobilă moale.

Cerințe:

  • Experiență de minim 3 ani, într-un post similar.
  • Cunoștințe solide în domeniu
  • Capacitate de organizare
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, și engleză obligatorii, cunoașterea și a altor limbi reprezintă un avantaj
  • Abilități de a lucra în echipă
  • Perseverență și implicare

Responsabilități:

  • Menținerea și coordonarea relațiilor comerciale
  • Coordonarea activității de vânzare în saloanele fabricii și în spațiul online
  • Identificare unor noi puncte de desfacerere pe teritoriul Republicii Moldova și în afara acesteia.
  • Întocmirea sistematică a unor rapoarte de vânzări.
  • Generarea unor idei inovative de creștere a vânzărilor
  • Asigurarea unor colaborări productive cu designerii autohtoni

Oferim:

  • Lucru într-o echipă tânără
  • Posibilitate de avansare și dezvoltare

Noi, abia așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Telefon:
069520127

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через