Angajăm:

Manager

Responsabilităţi:
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea serviciilor companiei;
- Consultarea clientilor de posture vacante care ofera compania ;
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Monitorizarea şi întreţinerea ordinei actelor ;

Cerinţe:
- studii medie sau superioare;
- experienţa în vânzări constituie un avantaj;
- orientare către client si rezultat ;
- cunoaşterea limbei română fluenta ;
- operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
- abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
- capacitate de asimilare rapidă;
- capacitatea de a convinge;
- responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;

Beneficii oferite:
- Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic ;
- Salariu stabil si motivant ;
- Activitate cu program complex;
- Orar de muncă 9-00 la 18-00 de Luni până Vineri .

Candidații interesați în postul dat urmează să expedieze CV la adresa e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com   , cu indicarea in câmpul subiectului scrisorii a denumirii postului - „Consultant in agentie   ”.
www.bisar.md

Ești așteptat in echipa experților!

hr.bisarmoldova@gmail.com

bisar.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть