Echipa „Exterior” SRL are nevoie de:

Manager

Dacă sunteți o persoană energică cu atitudine proactivă atunci sunteți cel de care avem nevoie!

Domeniul de activitate: lucru cu documentația în domeniul Achizițiilor

Responsabilități:
- Monitorizarea și selectarea ofertelor în vederea achizitionării echipamentelor sistemelor de securitate
- Derularea procedurilor de achizitie publica (intocmire documentatie de atribuire, raspuns la clarificari si contestatii, evaluare ofertei, pregătire documente pentru contractare,etc.)
- Întocmirea ofertelor conform cerințelor solicitantului
- Participare la diverse ședinte: de deschidere a ofertei depuse, raspuns la clarificari, revizuire contracte (dacă e cazul)
- Obțnerea documentelor necesare de la solicitant

Cerințe:
- studii superioare sau medii de specialitate;
- experiență anterioară în acest domeniu constituie un avantaj;
- cunoștințe de operare PC;
- abilități de comunicare în afaceri, vorbire corectă;
 -cunoaștere limbilor română, rusă, engleza
- perseverență în atingerea scopurilor, responsabilitate, orientare către rezultate.

Oferim:
- post de muncă în cadrul unui colectiv dinamic
- pachet social integral;
- perioada de probă de pînă la 3 luni (plătita);
- remunerare motivantă;
- oportunităţi de dezvoltare şi promovare
- program de lucru: 9:00-18:00 (Luni- Vineri).

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: docs@exterior.md

* CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerare.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через