Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 2500 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.

Manager zona – Chisinau

Candidatul ideal
- Studii superioare;
- Experienta in vanzari clienti traditionali si IKA;
- Domiciliul stabil in Moldova sau Iasi;
- Cetatenie romana – obligatoriu;
- Cunoasterea limbii ruse la nivel avansat;
- Cunoasterea limbii engleze - minimum nivel mediu;
- Excelente aptitudini de operare pe calculator: MS OFFICE;
- Permis de conducere categoria B;
- Indreptat spre inovatie si nou;
- Persoana energica si ambitioasa.

Descrierea jobului
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei in Republica Moldova;
- Prezentarea si promovarea produselor oferite de Vel Pitar;
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Elaborarea si mentinerea relatiilor pe termen lung cu clientii existenti si cei potentiali;
- Evidenta rapoartelor de vanzari;
- Monitorizeaza: preturile practicate pe piata la produsele similare, produsele noi aparute pe piata, expunerea corespunzatoare a produselor proprii in locatiile beneficiarilor (face trade marketing conform solicitarilor colegilor de la marketing);

Persoanele interesate pot trimite CV in limba romana cu specificarea postului si la adresa: human.resources@velpitar.ro

Detalii despre salarizare si alte conditii specifice vor fi oferite in cadrul interviului de selectie.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть