Compania Fin Art Premium SRL, importator și distribuitor exclusiv a materialelor de finisare Premium SUDWEST, Germania, în procesul creșterii echipei de vînzări este în cautare de specialiști calificați.

Manager Vinzari

  • Ești energic, entuziasmat de comunicare și de obținerea rezultatelor;
  • Ai experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor active și îți place ceea ce faci;
  • Ești responsabil, onest și știi cum să acaperi încrederea clienților;
  • Îți dorești o carieră într-o echipă cu experiență internațională;
  • Ești gata să înveți lucruri noi și să crești eficiența.

Responsabilități:

  • Extinderea și gestionarea bazei de parteneri;
  • Dezvoltarea și negocierea ofertelor către partenerii existenți și potențiali întru îndeplinirea planului de vânzări;
  • Menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții permanenți, designeri, arhitecti, aplicatori, sefi de santiere;
  • Promovare profesională a soluțiilor și sistemelor oferite.

Cerințe:

  • Studii de specialitate complete;
  • Experienta în vânzări de minim 2 ani;
  • Experiența în vânzări materiale de finisare. prezintă avantaj;
  • Cunoasterea limbii române și ruse;
  • Utilizator al calculatorului (1C, excel, word);
  • Permis de conducere categoria B.

Se oferă:

  • Instruire si cursuri de calificare în străinătate. Activare într-un colectiv tînăr, energic, cu experiență internațională și posibilitate de avansare in carieră.
  • Salariu competitiv plus sistem de bonusare lunar, telefon, automobil, pachet social.

Expediază CV cu poză la adresa de mail finartpremium@gmail.com, cu indicarea poziției dorite.
Mai multe detalii despre noi pe www.sudwest.md.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la convorbire.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть