Manager Vinzari B2B

Compania Art-Granit este în căutare unui coleg în Departmentul Vînzări:

Art-Granit, producator si distribuitor  al articolelor din piatră naturală (marmură, granit, quartz, ceramică) este în căutarea unui coleg în funcția de manager vînzări în Showroomul de Piatra.

Responsabilități principale:

  • Prospectarea pieții pe segmentul B2B, dezvoltatori imobiliari, prelucrători de piatră;
  • Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
  • Prezentarea produselor/serviciilor, consultarea privind caracteristicile produselor, disponibilitatea liniilor de sortiment;
  • Prezentarea ofertelor relevante pentru clienți;
  • Introducerea datelor în CRM;
  • Fidelizarea clientilor prin a fi un consilier de incredere;
  • Capacitatea de a lucra eficient cu target-uri si KPI-uri;
  • Întocmirea rapoartelor zilnice/săptămînale/lunare privind rezultatele înregistrate.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul vînzări retail, b2b;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe avansate PC, sisteme CRM (constituie avantaj);
  • Cunoașterea tehnicilor de vînzare;
  • Abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • Calități personale: Sociabilitate, creativitate, punctualitate, flexibilitate, spirit de inițiativă, spirit de echipă.

Condiții de muncă:

  • Pachet social deplin;
  • Un post de munca cu salariu competitiv, constituit din salariu de bază+procente de vînzări;
  • Grafic de lucru Luni-Vineri 09:00-18:00;
  • Masina de serviciu, la necesitate, pentru deplasari in teritoriu;
  • Locul de muncă este situat, în Chișinău, pe adresa Grigore Vieru 19;
  • Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  hr@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 069000527

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть