Manager Vînzari (Reprezentant vânzări)

Compania „PROPAC” este unul din cei mai mari lideri de distribuție a materialelor și utilajului de ambalare pe piața din Moldova, cu o experiență de peste 20 ani!

PROPAC SRL  prima întreprindere de pe piața autohtonă specializată în comercializarea materialelor și utilajelor de ambalare este în cautarea unui nou angajat - tînar , energic și ambițios!

Responsabilități:

  •  asistență vînzari clienților actuali;
  •  dezvoltarea portofoliului de clienți;
  •  urmărirea datoriei debitoare a clienților;
  •  întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe față de candidat:

  • experiența de cel puțin 1 an în vînzări este binevenită;
  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • cunoștințe minime de operare PC și  Microsoft Office;
  • deținerea de automobil personal - obligatoriu;
  • capacitatea de a îndeplini simultan mai multe sarcini, responsabilitate, punctualitate.

Oferim:

  • posibilitatea de a munci într-un birou modern și confortabil;
  • angajare oficială în cîmpul muncii și tot pachetul social;
  • salariu motivant;
  • oportunități de carieră.

Program de lucru: 8:00-17:00 ( luni - vineri).
Expediază CV-ul la adresa electronică: head.sales.propac@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть