Compania „Belar Grup”, reprezentant al mai multor branduri
de produse cosmetice profesionale în Republica Moldova,
în legătură cu extinderea activității anunță concurs
pentru ocuparea postului vacant:

Manager vînzări

Avem nevoie de manageri de vînzări excepționali sau de cei care își propun să devină astfel!

„BELAR” este o companie de top din industria frumuseții în Republica Moldova.

Este compania ce oferă mari oportunități nu doar pentru creșterea venitului personal, dar și pentru dezvoltare profesională, perfecționare și realizarea viselor.

Iar acum să vorbim și de cerințe și condiții pentru că și ele sunt importante!

Cerințe:
- experiența de cel puțin 3 ani în vînzări directe (preferabil pe piața industriei frumuseții sau pe piața farmaceutică);
- abilități de organizare bine dezvoltate;
- capacitate de a organiza propria activitate;

Responsabilități:
- identificarea și atragerea de noi clienți (centre de cosmetologie, saloane de înfrumusețare, cosmetologi, dermatologi, chirurgi esteticieni);
- efectuarea de apeluri reci și întîlniri personale;
- negocieri, oferire de consultații pentru specialiștii în domeniu;
- întocmirea comenzilor;
- organizarea de evenimente promoționale (seminare, conferințe, expoziții) și participarea la ele;
- întocmirea documentelor de lucru și a dărilor de seamă;
- îndeplinirea planului de vînzări.

Condiții:
- salariu fix + %;
- program de lucru full time;
- 8 ore de muncă pe zi, de luni pînă vineri;
- deținerea unui automobil personal ar fi binevenită (cheltuielile pentru amortizare și combustibil vor fi acoperite de companie);
- concediu plătit;
- instruiri și traininguri.

Ce faci acum?
1. Telefonezi: 0697-111-82.
2. Expediezi CV-ul la: hr@belar.md

hr@belar.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть