Angajăm:

Manager vînzări

Întreprinderea ce trece printr-o etapă de dezvoltare activă are nevoie de doi manageri de vînzări.

Condiții de muncă:
- salariu de minim 10 000 lei;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu + % din vînzări;
- telefon mobil și acces la Internet asigurate de angajator;
- instruire, acces la materiale didactice.

Responsabilități principale:
- îndeplinirea planului de vînzări;
- planificarea cererilor;
- menținerea relațiilor cu clienții, oferirea de informații cu privire la produse și servicii și promovarea noilor produse ale companiei;
- urmărirea datoriei debitoare a clienților;
- extinderea bazei de date cu clienții;
- lucrul cu clienții existenți și căutarea activă de clienți noi;
- întocmirea dărilor de seamă necesare.

Cerințe:
- experiență în vînzări de cel puțin 2 ani;
- bune abilități de comunicare;
- fluență în limbile română și rusă;
- atitudine pro-activă;
- deținerea permisului de conducere categoria „B” și experiența în conducerea automobilului de cel puțin 2 ani;
- cunoștințe în domeniul ingineresc (sisteme de încălzire, ventilare, climatizare, alimentare cu apă) sunt binevenite.

Oferim:
- post de muncă într-un colectiv de profesioniști în cadrul unei companii stabile ce ocupă un loc de frunte în domeniu;
- posibilitatea de a vinde produse originale ale principalilor producători din lume;
- oportunități de dezvoltare personală și profesională și avansare în carieră;
- un mediu prietenos bazat pe comunicare și respect reciproc.

Vă rugăm să expediați CV-ul în limba rusă însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: info@termoformat.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть