Manager vînzări

Clubul multifuncțional de fitness clasa premium ”Aquaterra” anunță posturi vacante.
Dacă sunteți o persoană activă și pozitivă acest job este pentru Dvs:

Oferim:

  • lucru stabil într-un club de fitness de clasă premium;
  • training in vanzari;
  • pachet social complet;
  • salariu +% de negociat pe baza rezultatelor interviului;
  • posibilitatea de a achiziţiona servicii de club în condiţii favorabile.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor rusă și română, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • atitudine proactivă;
  • abilități de comunicare;
  • responsabilitate;
  • experiență în domeniul vînzărilor active de cel puțin 2 ani;
  • experiență în vînzarea serviciilor din segmentul premium;
  • existența propriei baze de date a clienților constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • căutare și atragere de noi clienți;
  • vînzarea cardurilor de membru de club și a serviciilor clubului;
  • programarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor;
  • menținerea și extinderea bazei de date a clienților.

NOI AVEM NEVOIE DE TINE!

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@aterra.md.

E-mail: maria_costandoi@mail.ru
+37369658888

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Chateau Cojușna

Manager Vânzări

Chateau Cojușna • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Smart.md

Manager vânzări

Smart.md • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть