Angajăm:

Manager vînzări prin telefon

OFERIM:
- un job interesant cu oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu fix + un sistem motivant de acordare a bonusurilor;
- oportunități de instruire și traininguri gratuite;
- un sediu confortabil;
- un colectiv unit;
- posibilitatea de a participa la evenimentele corporative organizate de companie;
- oferirea asistenței necesare pe tot parcursul perioadei de inițiere;
- program de lucru confortabil, cu 5 zile lucrătoare pe săptămînă, odihnă în zilele de sîmbătă și duminică, dar și în zilele declarate oficial drept zile nelucrătoare.

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:
- apelarea telefonică a clienților potențiali (din baza de date deja existentă);
- prezentarea beneficiilor pe care le oferă compania, acordarea de consultații;
- manifestarea unei atitudini binevoitoare și amabile în comunicarea cu clienții;
- completarea și actualizarea bazei de date existente.

CERINȚE:
- responsabilitate, spirit de inițiativă, abilități de comunicare, capacitatea de a convinge;
- dorință de a cîștiga bani și orientare spre autodezvoltare;
- candidații energici dornici să cîștige cît mai mult vor avea prioritate.

Avem nevoie de cei care au încredere în forțele proprii, privesc cu siguranță în viitor, cei care sunt gata să muncească pentru a obține o stare materială mai bună și a-și dezvolta calitățile personale.

Dacă sunteți pregătit să obțineți performanțe și să vă creșteți veniturile și dacă vă face plăcere să interacționați cu oamenii vă așteptăm cu drag în echipa noastră!

E-mail: s.sky.market15@gmail.com
Telefon: 078243318

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть