Manager vînzări (or.Drochia)

Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Cerințe
• Studii superioare cu profil economic (contabilitate, finanțe, marketing)
• Experiență de muncă similară minim 1 an
• Cunoașterea fluentă a limbii române și ruse
• Comunicare eficientă și abilități de negociere
• Gîndire strategică și flexibilitate la schimbări
• Perseverență și echilibru emoțional

Oferim:
• Salariu 7000 MDL brut + bonusuri lunare 50-100% din marimea salariului
• Angajare oficială, pachet social
• Compensarea cheltuielilor de transport și a serviciilor de telefonie mobilă
• Extinderea funcțiilor și competențelor
• Perspective de avansare în carieră
• Cursuri de specialitate și de dezvoltare personală
• Zi liberă suplimentară pentru fiecare an de colaborare
• Zi pe lună lucru de acasă dacă ai copii
• O vinere pe lună zi scurtă
• Zi scurtă de ziua ta
• Ceai, cafea gratuită și atmosferă plăcută
• Echipă de muncă tînără și prietenoasă.

Condiții de muncă:
• Program de muncă: Luni-vineri, 8:30-17:30
• Locație: orașul Drochia, str. Varlaam

Responsabilități:
• Efectuarea sunetelor la rece la clienți
• Organizarea întâlnirilor în teren și la birou
• Procesarea informației în softul de vânzări
• Pregătirea ofertelor de colaborare
• Elaborarea setul de acte pentru semnarea contractului
• Colectarea recenziilor de la clienții existenți
• Participarea la diferite evenimente de afaceri
• Suport în elaborarea și crearea materialelor publicitare
• Planificarea și raportarea activității săptămânale către superior
• Raportarea sistematică către superior.

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la hr@dad.md

E-mail: hr@dad.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через