Suntem echipa numărul 1 în vînzări IMOBILIARE din Republica Moldova. Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări de imobiliare.

Manager Vînzări la telefon

Responsabilități față de candidat:
- Vînzarea prin telefon a serviciilor companiei
- Căutarea activă a potențialilor clienți și contactarea clienților existenți în vederea necesității procurării unui imobil, a transmiterii imobilului în chirie, a spațiilor comerciale, etc
- Oferă informații conform criteriilor transmise de către client, emite și transmite emailuri, faxuri, scrisori la solicitarea clienților despre ofertele existente
- Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în CRM, baze de date, etc
- Actualizează baza de date a companiei cu clienți noi și coordonează această bază cu agenții companiei
- Oferirea de consultații potențialilor client în vederea prestării serviciilor imobiliare.

Cerințe față de candidați:
- Cunoaşterea PC nivel mediu
- Limba Română/Rusă (vorbire)
- Constituie un avantaj experiența în vînzări prin telefon
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă
- Aptitudinea de a exprima logic şi structurat gîndurile

Compania garantează:
- Loc de muncă amenajat în oficiu situat în sectorul Centru
- Orarul de muncă: Luni - Vineri 9:00 - 18:30, sîmbătă 10:00 – 13:00
- Salariu de la 8000-20000 lei
- Pachet social deplin
- Posibilitate de avansare
- Abonament cu minute nelimitate
- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern
- Instruire obligatorie în domeniul imobiliare precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vînzări și negociere.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: hr@proimobil.md , cu mențiunea ”OPERATOR VÎNZĂRI CALL CENTRU”.

E-mail: hr@proimobil.md
Web: www.proimobil.md

Tel.068555002

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть