Compania “PfB Legal Consulting” fondată în anul 2009, fiind specializată în recuperarea datoriilor. Pe parcursul acestor ani suntem în topul firmelor pe piața Republicii Moldova, oameni care fac mai mult decât business, punem umărul la dezvoltarea viitorului.

Invită candidaţi pentru ocuparea funcţiei vacante:

Manager vinzari corporative B2B

Менеджер корпоративных продаж (B2B)

Обязанности:
- Поиск и привлечение новых корпоративных клиентов;
- Организация и проведение встреч и презентаций;
- Достижение поставленных целей в области продаж
- Работа с базами данных и другими каналами информации;

Требования:
- Опыт работы в продажах  от 1-2 лет.
- Высшее образование (Маркетинг, Финансы, Экономика,Юриспруденция).
- Знание техник В2В продаж(преимущество)
- Опыт успешного привлечения и удержания клиентов.
- Отличные коммуникативные навыки и навыки составления деловых писем, коммерческих предложений и презентаций.
- Ориентированность на результат.
- Умение работать как самостоятельно, так и в команде, отличные навыки планирования и самоорганизации.
- Знание русского и государственного языка.
- Уверенное знание MS Office (Word, Excel, Power Point) Internet.
- Наличие водительских прав и стаж вождения является преимуществом.

Условия:
- Конкурентноспособное вознаграждение (базовая ставка + премиальные по результатам работы);
- Полный соцпакет;
- Трейнинги по специальности;
- Возможность карьерного роста;
- Использование корпоративного автомобиля.

E-mail: hr@pfbc.md
Телефон: 060654544

Responsabilități:
- Căutarea și atragerea noilor clienți corporativi;
- Organizarea și desfășurarea întîlnirilor și prezentărilor;
- Atingerea planurilor stabilite în domeniul vînzărilor;
- Lucrul cu baza de date și alte canale de informație.

Cerințe:
- Experiența în domeniul vînzărilor de cel puțin 1-2 ani;
- Studii superioare (marketing, finanțe, economie, jurisprudență);
- Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj);
- Experiența de succes în atragerea și menținerea clienților;
- Abilități excelente de comunicare și de întocmire a scrisorilor de afaceri, ofertelor comerciale și prezentărilor;
- Orientare spre rezultat;
- Capacitatea de lucru atît în echipă, cît și individual, aptitudini foarte bune de planificare și autoorganizare;
- Atitudine proactivă, spirit de inițiativă, pasiune pentru vînzări;
- Cunoașterea limbilor rusa și de stat;
- Cunoștințe foarte bune de MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet;
- Deținerea permisului de conducere și experiența în conducerea automobilului constituie un avantaj.

Condiții:
- Remunerare competitivă (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute);
- Pachet social integral;
- Traininguri de specialitate;
- Automobil de serviciu.

E-mail: hr@pfbc.md
Telefon: 0606 54 544

www.pfbc.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть