Compania „Nova Poshta”, cel mai mare operator poștal din Ucraina,
în vederea dezvoltării filialei din Republica Moldova angajează:

Manager vînzări (Chișinău)

Un job interesant și bine plătit pentru cei energici și ambițioși!
Dacă ești pregătit să oferi soluții neordinare, să te dezvolți și să mai și cîștigi bani pe această cale vino la noi și fii parte a echipei noastre!

Cerințe:
- studii superioare (constituie un avantaj);
- experiența într-un post similar în domeniul vînzărilor B2B de cel puțin 2 ani;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- bune cunoștințe de operare PC;
- deținerea automobilului personal (ar fi binevenit);
- abilități de comunicare, orientare către rezultate, capacitate înaltă de învățare, responsabilitate, aspect fizic prezentabil… dacă le ai pe toate acestea te poți considera ca și cum angajat!

Oferim:
- salariu net de minim 6 000 lei;
- abonament de telefonie mobilă;
- loc de muncă în cadrul unei companii mari aflate în proces de dezvoltare dinamică (specializată în oferirea de servicii poștale și livrare rapidă);
- angajare oficială în cîmpul muncii cu acordarea de garanții sociale;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- condiții confortabile de lucru și un mediu prietenos.

Responsabilități principale:
- căutarea activă și atragerea de noi clienți;
- efectuarea apelurilor reci;
- dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți;
- desfășurarea negocierilor;
- îndeplinirea planurilor de vînzare a serviciilor;
- întocmirea dărilor de seamă;
- controlul datoriei debitoare a clienților.

Sediul companiei: or. Chișinău, str. Tighina49/3, of.45

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: anna.ceastina@np-int.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть