Manager achiziții

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L. specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii speciale;
  • Experiența de muncă în domeniul vînzărilor sau achizițiilor va constitui un avantaj la selectarea candidatului;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Elexibil, ordonat și disciplinat;
  • Rezistent la stres;
  • Program de muncă în funcție de activitățile necesare;
  • Cunoașterea limbii română și rusă;
  • Posedarea programelor MS Office (Word, Excel)
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare;
  • Deținător permis de conducere cat.B;

Atribuțiile postului:

  • Identificarea clienților companiei în vederea atingerii obiectivelor de achiziții și vînzări a culturilor cerealiere;
  • Prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale cu furnizorii;
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți ai companiei;
  • Evidența documentației aferente vînzărilor/ achizițiilor;

Oferim

  • Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
  • Pachet social asigurat;
  • Tichete de masă;
  • Telefon de serviciu;
  • Achitarea amortizării automobilului;
  • Oferirea combustibil;
  • Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00);

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca "Manager vînzări / achiziții” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742.

E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть