Noi suntem lideri domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Manager Vânzări Servicii Medicale

Cerinte fata de candidat:
− Studii superioare în unul din domeniile: Medicină, Chimie şi Biologie sau Business şi Administrare;
− Experienţă relevantă de minim 2 ani în vânzări şi/sau reprezentare medicală;
− Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
− Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
− Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat;
− Cunoașterea avansată a calculatorului (MS Office);
− Deținerea permisului de conducere categoria B.

Responsabilități:
− Găsirea noilor clienți si furnizori, menţinerea relatiilor cu partenerii existenţi;
− Promovarea portofoliului de servicii prestate de companie;
− Identificarea cerinţelor actuale ale clienţilor şi ale noilor linii de produse ce trebuie dezvoltate;
− Cunoașterea serviciilor existente în portofoliu şi elaborarea propunerilor privind modificarea acestuia;
− Atingerea lunară a planului de vânzări stabilit;
− Întocmirea rapoartelor privind activitatea efectuată.

Beneficii:
-  Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
-  Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare (la partenerii din străinătate);
-  Număr de telefon mobil corporativ și achitarea facturilor pentru convorbiri;
-  Laptop oferit de către companie;
-  Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть