Operator Vânzări Call-Centru (fără experiență - 15000 Netto)

Angajăm:

Cine suntem?
O companie modernă, internațională, care oferă produse de creditare online de ultimă generație, bazată pe servicii prietenoase și ani de experiență. Scopul nostru este de a continua să ne extindem și de a oferi servicii financiare de top în industrie, în diverse piețe internaționale.

NOI OFERIM:
  • Salarizare competitivă + tickete de masă (55mdl/zi);
  • Program de muncă flexibil (8:00-17:00; 9:00-18:00; 10:00-19:00);
  • Angajare oficială și pachet social;
  • Instruire completă și achitată din prima zi;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Oficiu modern amplasat pe bd. Dacia (sect. Botanica).
Responsabilități:
  • Consultarea clienților cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei;
  • Vânzarea serviciilor companiei (vânzări calde);
  • Îndeplinirea chestionarelor.
Cerințe față de candidați:
  • Cunoașterea limbii române nivel avansat;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC;
  • Disciplină, abilități de lucru în echipă;
  • Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.
Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, transmite CV-ul pe: hr-md@eco-fin.eu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть