Manager vânzări- regional

BIRJA.md - portalul numărul 1 din Republica Moldova dedicat exclusiv ofertelor de muncă peste hotare, cu cele mai bune propuneri de joburi spre diferite destinații.

Angajăm: :

Cine suntem noi?
BIRJA.md-  portalul numărul 1 din Republica Moldova dedicat exclusiv ofertelor de muncă peste hotare cu cele mai variate oferte de muncă în toate domeniile și noi oportunități !

Suntem cautarea unui candidat - pro-activ și responsabil, dornic să lucreze !

Cerințe:
 - deține diplomă de studii superioare;
 - cunoaște limbile română și rusă- nivel conversațional;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă;
- este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou;
- deține automobil, necesitate de deplasare pe întreg teritoriul Republicii Moldova;

Responsabilitati de bază:
- deservire calitativă ai clienților noștri și gestionarea oficiului;
- acordarea serviciilor de consultanță în oficiu;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

Beneficii oferite:
- salariu competitiv: parte fixă + bonusuri;
- program de lucru flexibil;
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- oportunități de creștere profesională și financiară;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110

E-mail: hr.asociatia@gmail.com

Telefon: +373 799 11110

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через