Specialistul tău în instalații termo-hidro-sani-clima.

Manager vanzari magazin

Suntem în căutarea unui membru de echipă, care va spori vânzările în magazinul nostru KAZAN

Responsabilitati:
- identificarea clientilor si promovarea vinzarilor produselor companiei;
- incheierea contractelor, negocieri cu clientii;
- asistenta informationala a clientilor;
- controlul indeplinirii obligatiilor contractuale si gestionarea creantelor debitoriale.
- prezinta si promoveaza direct produsele companiei;
- incheierea noilor contracte;
- cresterea volumului de vanzari;
- realizarea comenzilor si a livrarilor de bunuri.

Cerinte fata de candidati:
EXPERIENTA IN DOMENIUL TERMO-HIDRO-SANI-CLIMA MINIM 1 AN.
- studii superioare (avantaj).
- cunoasterea limbilor romana si rusa, engleza fiind un avantaj;
- are abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
- are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres;
- cunoaste PC-ul la nivel avansat - MS Office, Outlook;
- are experienta relevanta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj).
- permis de conducere (avantaj, nu e obligatoriu)
- spirit de echipa;

Beneficii:
- salariu mai mare de media de piata (de la 10.000 - 30.000 lei.)
- activitate într-o echipa profesionistă, energică și tânără;
- pachet social și remunerare după rezultat;
- creștere profesională și de carieră.
- telefon corporativ.
- transport asigurat de companie.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la info@kazan.md     indicind pozitia la care aplica.
TEL: 022-866-877.

info@kazan.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть